Het stijlvolle Park Plaza Amsterdam Airport is gelegen in Lijnden, net buiten Amsterdam en op slechts tien minuten van Schiphol Amsterdam Airport en het centrum van Haarlem. Het hotel is gemakkelijk te bereiken met de auto en biedt een ruime parkeergelegenheid. Gasten kunnen genieten van de nieuwe Spa & Wellness faciliteiten waaronder een fitnessruimte, een stoombad en sauna. Park Plaza Amsterdam Airport heeft in 2012 een nieuwe stijl gekregen. Alle openbare ruimtes zijn volledig gerestyled, dus in combinatie met de uitgebreide vergader- en evenementenruimten kan het worden beschouwd als een van de modernste en grootste congreshotels in de buurt van de luchthaven Schiphol.
Het hotel beschikt over 342 goed ingerichte, moderne, Superior en Executive kamers met airconditioning. De hotelkamers bij Park Plaza Amsterdam Airport bieden modern comfort voor de zakelijke gast en toerist, waaronder gratis toegang tot internet, flatscreen tv, haardroger en koffie/thee faciliteiten. Voor extra comfort kunnen gasten een van onze Executive kamers boeken met nog meer voorzieningen waaronder apart toilet, ligbad en gratis toegang tot de Executive Lounge.
Park Plaza Amsterdam Airport biedt u de perfecte locatie voor vergaderingen met een groot of klein aantal personen, met in totaal 20 multifunctionele vergaderruimtes met een capaciteit tot 800 personen (theateropstelling) en een state-of-the-art Executive Boardroom in de Executive Lounge van het hotel. Alle vergaderruimtes beschikken over natuurlijk daglicht, airconditioning en wifi. Er staat een speciale Meetings en Events-gastheer/vrouw tot uw beschikking die wordt ondersteund door het ervaren Meetings en Events personeel. De vergaderzalen hebben diverse afmetingen, zo kunnen ze tevens kleinere breakout zalen reserveren naast uw vergaderruimte. Tevens bieden wij u de
mogelijkheid een gezellige, afsluitende borrel te organiseren in de Executive Lounge.
lees meer